135
ZAPYTAŁYŚMY PANNY MŁODE

“Czym powinien wyróżniać się Notatnik Ślubny?”

Ponad 100* z nich podzieliło się z nami szczegółowymi informacjami o tym, czego najbardziej potrzebowały na etapie planowania ślubu i wesela. Wszystkie odpowiedzi wzięłyśmy pod uwagę, projektując Notatnik Ślubny.

Najpopularniejsze problemy

“It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could have envisioned!”

Eve CrawfordProduct Designer

“By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!”

Aura BrooksGraphic Designer

“Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!”

Zak ReidInstructor, Skate Nao

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

Jack GrahamCo Founder, Coffee Inc
"Organizacja ślubu i wesela mnie stresuje"
"Przytłacza mnie ilość spraw do załatwienia"
"Mam bardzo mało wolnego czasu"
"Nie wiem, od czego w ogóle zacząć"
"Ciągle o wszystkim zapominam"
"Mam dość tzw. dobrych rad od innych"

Ślub i wesele to wydarzenie, które głęboko zapada w pamięć. Niestety, wraz z nim, wiele negatywnych emocji. Zupełnie niepotrzebnie.

To rzeczy istnieją dla nas, a nie my dla rzeczy. Dobrze korzystać z prostych rozwiązań, które maksymalnie ułatwiają życie. Wiemy, jak wycisnąć z nich jak najwięcej.

Dzisiaj wszyscy mają mało czasu. Nikt nie wynalazł jeszcze bilokacji, ale dobra organizacja bardzo pomaga. Wiemy, że można się jej nauczyć.

Mówi się, że brak planowania, to planowanie porażki. Dobrze przemyślana i rozłożona w czasie strategia działania, to połowa sukcesu. Wiemy, od czego zacząć.

Ilość dostępnych współcześnie informacji sprawia, że jedyne, na co mamy ochotę, to się od nich odciąć. Wiemy, jak znaleźć te najbardziej potrzebne.

1

Problemy

Jeżeli myślisz, że tylko Ty boisz się dzwonić przez telefon, by załatwić ważne sprawy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie Ty jedna! Większość panien młodych przeżywa dokładnie to samo.
2

Potrzeby

Większość panien młodych pytana o to, czego w czasie przygotowań do ślubu najbardziej im brakowało, stwierdzała, że świętego spokoju. Wbrew pozorom, bardzo łatwo go osiągnąć.
3

Oczekiwania

Panny młode oczekiwały rozwiązania, które pomoże im uporządkować listę spraw do załatwienia i przeprowadzi za rękę przez cały proces przygotowań. Tak powstał Notatnik Ślubny.

Zamów Notatnik Ślubny

Intensywnie pracujemy nad tym, by Notatnik Ślubny był idealny i w pełni spełniał swoją rolę – skutecznie pomógł Ci zaplanować wymarzony ślub i wesele. Zapisz się do newslettera, a powiadomimy Cię, gdy będzie już dostępny.

Chcę wiedzieć jako pierwsza!